SOLAR NETWORKS

VALUEIMPEX jest agentem firmy SolarNetworks Sp. z o.o. jeśli chodzi o sprzedaż na rynkach azjatyckich, afrykańskich, Ameryki Północnej i Południowej oraz Europy.

Firma SolarNetworks Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie powstała w styczniu 2016 roku z wyłącznie polskiego kapitału. Spółka powstała w celu wprowadzenia na rynek innowacyjnego Mobile Solar Container (MSC), który został opatentowany przez Zarząd Spółki. Solar Networks Sp. z o.o. ma olbrzymie możliwości rozwoju nie tylko na rynku krajowym, ale również na rynkach zagranicznych. Nasze działania zmierzają ku ochronie środowiska i wykorzystywaniu tzw. czystej energii.

Mobile Solar Container  (MSC)

jest naszą największą dumą. Był on iskrą zapalną do tego, aby nasza firma powstała. Ważnym zaznaczenia jest fakt, iż jesteśmy właścicielem patentu na MSC.

Dlaczego powstał MSC?

MSC powstał jako alternatywa dla spalinowych agregatów, w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na elektryczność. Ma być on narzędziem do zniesienia wykluczenia energetycznego. Obecnie ponad miliard osób na świecie nie posiada dostępu do elektryczności, a następnie tyle wytwarza prąd ze spalinowych agregatów prądotwórczych, które często są przestarzałe, szkodliwe dla środowiska i powodują samozapłony, co sprawia, że staja się bardzo niebezpieczne. MSC produkuje czystą energię elektryczną z ogniw fotowoltaicznych. Energię tę można w dowolny sposób spożytkować, zasilając urządzenia elektryczne. MSC jest wyposażony również w regulatory ładowania oraz wysokosprawne akumulatory do gromadzenia wyprodukowanej energii, co pozwala zużywać energię wytworzoną w dzień, na bieżące potrzeby np. po zachodzie słońca.

 

Broszura MSC22

Broszura MSC22